Motus Osowa

Kompleks 8 mieszkań przy ulicy Seleny w Gdańskiej dzielnicy Osowa.

Motus Osowa

Inwestycja MOTUS jest realizowana przy ulicy Seleny w Gdańskiej dzielnicy Osowa. Dzięki swemu położeniu jest bardzo docenianą dzielnicą wśród osób ceniących bliskość pełnej infrastruktury miejskiej takiej jak szkoły, przedszkola, sklepy, bliskość obwodnicy oraz nowo powstających dróg zapewnia świetną komunikację z całym Trójmiastem.  Dzięki bardzo dobrze rozbudowanej ofercie usługowo-handlowej jaką zapewnia Osowa w niedalekiej odległości od miejsca zamieszkania mamy dostępne wszystko czego nam potrzeba do codziennego funkcjonowania. W bezpośrednim otoczeniu dzielnicy znajdą Państwo liczne tereny zielone które zapewnia swobodę w wyborze aktywnego wypoczynku.  

Inwestycja MOTUS składa się z ośmiu mieszkań o powierzchni od 56 do 97 m² mieszkania parterowe posiadają ogródki natomiast mieszkania zlokalizowane na pierwszym piętrze przestronne balkony o powierzchni około  7,5 m². Budynki zostały zaprojektowane przez zespół posiadający wieloletnie doświadczenie co pozwoliło uzyskać komfortowe i funkcjonalne mieszkania. Wszystkie wewnętrzne ściany są ścianami działowymi co pozwala niemal dowolnie zaaranżować przestrzeń do indywidualnych potrzeb przyszłych mieszańców.

Lokalizacja

Inwestycja MOTUS jest realizowana przy ulicy Seleny w Gdańskiej dzielnicy Osowa. Dzięki swemu położeniu jest bardzo docenianą dzielnicą wśród osób ceniących bliskość pełnej infrastruktury miejskiej takiej jak szkoły, przedszkola i sklepy. Bliskość obwodnicy oraz nowo powstających dróg zapewnia świetną komunikację z całym Trójmiastem.

W odległości 500 m od inwestycji (5 minut spacerem) znajduje się Szkoła Podstawowa, Przedszkole i Żłobek oraz Hala tenisowa Klub Squash Center Osowa. W odległości 150 m od inwestycji zlokalizowana jest pętla autobusowa a 100 m dalej przystanek PKM, w przeciągu 5 minut dojedziemy do wjazdu na obwodnicę Trójmiasta. Inwestycja Motus położona jest w odległości 10 minut spacerem od plaży nad Jeziorem Wysockim, a w przeciągu 15-minutowego spaceru dotrzemy do Parku Chirona.

Dzięki bardzo dobrze rozbudowanej ofercie usługowo-handlowej jaką zapewnia Osowa w niedalekiej odległości od miejsca zamieszkania mamy dostępne wszystko czego nam potrzeba do codziennego funkcjonowania. W bezpośrednim otoczeniu dzielnicy znajdą Państwo liczne tereny zielone które zapewnia swobodę w wyborze aktywnego wypoczynku.

Miejsca postojowe

Motus oferuje przyszłym mieszkańcom zewnętrzne miejsca postojowe na terenie inwestycji. Dla każdego mieszkania przewidziane zostały dwa miejsca postojowe.

Miejsce postojowe zewnętrzne dostępne jest w cenie 15 000 zł.

Standard wykonania

Przy projektowaniu inwestycji jak i wykonawstwie dobieramy rozwiązania materiałowo-techniczne które zapewniają najwyższy komfort użytkowania naszych budynków.

Docieplenie budynku grafitowym styropianem, okna wyposażone w pakiety trzyszybowe zapewnią doskonałą izolacyjność przegród zewnętrznych co wpłynie na obniżenie strat ciepła a co za tym idzie niższe koszty eksploatacyjne.

 

Pełen standard wykonania.