O mnie

Sylwia Bargielska – Pośrednik Nieruchomości i założycielka firmy Bargielska.pl

Sylwia Bargielska

Pośrednik nieruchomości i założycielka firmy Bargielska.pl

Specjalizuję się w pośrednictwie przy kupnie, sprzedaży i wynajmie nieruchomości.
Zdobyte od 2004 roku doświadczenie, sumienność, rzetelność oraz dbanie o bezpieczeństwo zawartych przez klientów transakcji, jak również pełen profesjonalizm pozwala na realizację kolejnych inwestycji z sukcesem i zapewnia stabilną pozycję na rynku w branży nieruchomości.

Moim klientom oferuję pomoc przy sprzedaży nieruchomości. Precyzyjnie opracowuję plan sprzedaży na podstawie aktualnych danych rynkowych, określając najwyższą realną cenę. Sprzedaż dzięki temu jest mniej problematyczna a cena satysfakcjonująca.

Współpracuję z osobami prywatnymi, przedsiębiorcami oraz deweloperami.
Inwestorom pomagam w wyborze lokalizacji inwestycji, przeprowadzam przez proces bezpiecznego zakupu nieruchomości, organizuje pracę prawników, architektów oraz firm budowlanych.
W dalszym etapie poszukuję nabywców nieruchomości, pomagam w uzyskaniu kredytu. Współpracuję z zespołem sprawdzonych specjalistów z branży projektowania i wykańczania wnętrz. Na życzenie klienta oferuję zakup nieruchomości wykończonej ”pod klucz”.
W przypadku inwestycji przeznaczonej na wynajem oferuję pomoc w wyborze inwestycji, wykończeniu lokali, pozyskaniu najemców, oraz zarządzie nad lokalami.

Mieszkam i pracuję w Gdyni jednak transakcje, przeprowadzam na terenie całego Trójmiasta, jak i jego okolic.
Praca od początku była moją pasją i formą samorealizacji. Zdobyta przez lata baza stałych klientów owocuje kolejnymi rekomendacjami.

Zapraszam do współpracy.