Oliwa Central

Znajdź swoje miejsce w centrum Trójmiasta!

Oliwa Central

O inwestycji

Decydując się na stworzenie prestiżowego osiedla zwracaliśmy szczególną uwagę na lokalizację i wysoki standard wykończenia. Dzięki współpracy z najlepszymi specjalistami i przedstawicielami branży architektonicznej, budowlanej oraz inżynieryjnej, nasze inwestycje cechuje ponadprzeciętna jakość na każdym etapie projektu. Jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów i inwestorów. Gwarantujemy niezawodność, rzetelność i uczciwość współpracy. Państwa zadowolenie będzie dla nas najlepszym źródłem satysfakcji.

Osiedle willi w
Geograficznym Centrum Trójmiasta

Poznaj ofertę sprzedaży willi w sercu Trójmiasta i wybierz wariant najbardziej dopasowany do Twoich potrzeb. Trudno sobie wyobrazić lepsze miejsce do zamieszkania! Oliwa Central jest umieszczona zaledwie 200m od geograficznego centrum Trójmiasta. Znaleźliśmy miejsce, które spełnia kluczowe aspekty, zasługujące na miano idealnej lokalizacji. Doskonała infrastruktura dostępna dosłownie w zasięgu ręki, bliskość komunikacji miejskiej, sklepów, szkół oraz terenów rekreacyjnych czyni to miejsce naprawdę wyjątkowym.

Twoje miejsce w centrum Trójmiasta

Osiedle Oliwa Central w geograficznym sercu Trójmiasta przy ul. Morawskiej 12 obejmuje sześć luksusowych willi (jedno i dwulokalowych). Okolica charakteryzuje się niską zabudową, która tworzy kameralny, przytulny klimat. Osiedle Oliwa Central powstało w niedostępnym dotychczas miejscu. Inwestycja obejmuje wille o powierzchni od 100 m² do 300 m². Ogród, własny garaż i funkcjonalne wnętrza, to tylko kilka atutów naszej najnowszej inwestycji!

Aby ułatwić Państwu wykończenie, nasze mieszkania przekazujemy w podwyższonym standardzie deweloperskim. Dachy pokrywamy dachówką ceramiczna w kolorze antracyt. Dodatkowo zapewniamy osprzęt elektryczny, kamienne parapety wewnętrzne i wideo-domofon. Każda willa posiadać będzie również ogrodzenie frontowe z furtką i brama wjazdową. Estetyka, z jaką podchodzimy do realizacji inwestycji, nadaje im prawdziwie unikalny charakter.

W trosce o bezpieczeństwo i bezawaryjność oddanych lokali wykorzystujemy wyłącznie wysokogatunkowe surowce i materiały. Dzięki temu nasze budynki wyróżniają się trwałością i bardzo dobrą izolacją termiczną oraz akustyczną.

Miejsce, w którym każdy dzień sprawia wyjątkową radość

Poznaj nasze wille w sercu Trójmiasta i wybierz wariant najbardziej dopasowany do Twoich potrzeb. Nie czekaj, zamieszkaj w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji mieszkaniowych w Gdańsku.

Okolice osiedla Oliwa Central