Realizacje

Inwestycja zrealizowana, sprzedaż zakończona.

Apartamenty u Wieszczów (2012-2013)

W jednym z najpiękniejszych zakątków Sopotu, Kamiennym Potoku, pośród bujnej zieleni zrealizowana jest nowa inwestycja ”Apartamenty u Wieszczów”. Inwestycja idealnie wpisuje się w nadmorski charakter kurortu.
Dwa kameralne budynki: ”Henryk” i ”Józef” charakteryzują sie elegancką architekturą podkreśloną użytymi wysokiej klasy materiałami wykończeniowymi: drewno, kamień, drewniana stolarka drzwiowa i okienna, blacha tytanowa. Apartamenty zostały wyposażone w przyłącza teleinformatyczne oraz instalację alarmową.
Projekt charakteryzuje sie wielką dbałością o szczegóły.
Zaletą apartamentów na parterze budynków są przydomowe ogródki, zaś apartamenty na poddaszu zostały przygotowane do montażu kominka.
Zaprojektowane z myślą o nowoczesnym i wymagającym Kliencie Apartamenty u Wieszczów stanowią interesującą alternatywę dla dużych osiedli mieszkaniowych o wysokim standardzie. Usytuowane na ogrodzonej i monitorowanej działce na skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza i Kraszewskiego budynki Józef i Henryk mieszczą w sobie łącznie 14 ekskluzywnych aprtamentów.
Największym atutem tej inwestycji, obok kameralnego charakteru i wysokiego standardu mieszkań, jest jej dogodna lokalizacja. Budynki Józef (ul.Kraszewskiego) i Henryk (ul. Sienkiewicza) znajdują się w odległości 1,5 km od malowniczej plaży, 3 km od mola i 2 km od tętniącego życiem centrum miasta. Dzięki temu mieszkańcy Apartamentów u Wieszczów mogą swobodnie uczestniczyć w kulturalno-turystycznym życiu miasta jednocześnie ciesząc się ciszą i spokojem malowniczego otoczenia.

Apartament w Porto Bianco II (2019)

Oferowany do najmu lokal został przy naszej pomocy wybrany, zaaranżowany, wykończony i urządzony. Pomogliśmy w wyborze solidnego najemcy, nadzorujemy najem. Przedmiotem oferty było nowe, przestronne, bardzo słoneczne, całkowicie umeblowane mieszkanie dwupokojowe położone na drugim piętrze w budynku z windą. Mieszkanie urządzone i umeblowane z wielką dbałością o szczegóły.

Porto Bianco II to nowe osiedle położone w pobliżu Portu Rumia ( Auchan, Decathlon, Agata meble, Jumpcity Rumia). Lokalizacja doceniana jest za spokojną, pełną zieleni okolicę, oraz przyjazną przestrzeń. Miejsce, dające możliwość oderwania się od miejskiego zgiełku i relaksu podczas spacerów po urokliwych trasach. Przestronne, nowe mieszkanie, to połączenie kameralnego klimatu oraz wygody, dzięki znajdującym się nieopodal lokalom handlowo-usługowym. Dzięki temu, uzyskano niezwykle atrakcyjne rozwiązanie dla osób ceniących funkcjonalność oraz możliwość relaksu i uprawiania sportu na świeżym powietrzu, w pobliżu domu. Duża atrakcją nie tylko dla dzieci ale i dla dorosłych jest wybudowany w pobliżu Aquapark Reda. Porto Bianco II to idealne miejsce dla aktywnych, którzy cenią sobie komfort i wygodę mieszkania wśród piękna natury, a jednocześnie chcą być blisko centrum.