Szmaragdowy Zakątek

Szmaragdowy Zakątek to kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej.

Szmaragdowy Zakątek

Szmaragdowy Zakątek to kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Wszystkie budynki zostały wykonane w standardzie PREMIUM.
Inwestycja usytuowana jest przy ul. Piaskowej w Chwaszczynie, będącym sypialnią Gdańska, Sopotu i Gdyni.
Osiedle składa się  z 6 domów w zabudowie bliźniaczej, które położone są na ogrodzonym, zamkniętym terenie o łącznej powierzchni 9033,6 m2.
Głównym atutem projektu jest doskonała lokalizacja. Chwaszczyno jest dobrze skomunikowane z Trójmiastem, znajduje się w pobliżu zaledwie 18,6 km od Gdyni Głównej, 25 km od Gdańska i 15 km od Sopotu. Jednocześnie znajduje się ono w bezpośrednim sąsiedztwie jezior, w otoczeniu lasu. Dodatkową zaletą jest infrastruktura i dostęp do usług – w okolicy znajdują się żłobki, przedszkola, szkoły, sklepy mało- i wielkopowierzchniowe.

O inwestycji

Szmaragdowy Zakątek w Chwaszczynie, ul. Piaskowej, mieści się w sąsiedztwie działek leśnych, rozproszonej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz zabudowy zagrodowej. Całość osiedla otoczona jest malowniczym zielonym terenem. Domy zostały rozmieszczone regularnie na całej działce, dzięki czemu przyszli właściciele zyskują dodatkową przestrzeń na ogród. Wszystkie domy położone są w taki sam sposób względem stron świata – podjazdy i wejścia znajdują się od Północy, zaś tarasy i ogrody od południa, co zapewnia nasłonecznienie i pozwala na wypoczynek na świeżym powietrzu.

Lokalizacja dająca pełnię możliwości

Szmaragdowy Zakątek położony w Chwaszczynie zapewnia doskonałą komunikację z Trójmiastem:
– łatwa dostępność transportu publicznego,
– szybki i łatwy dojazd do Gdyni, Gdańska i Sopotu.
– bliskość Obwodnicy Metropolii Trójmiejskiej

Atuty otoczenia

Osiedle domów jednorodzinnych Szmaragdowy Zakątek położone jest w okolicy, która doskonale odpowiada na potrzeby jej przyszłych mieszkańców. Liczne sklepy, punkty usługowe, małe centra handlowe, placówki oświatowe, parki i siłownie są oddalone samochodem o zaledwie kilka minut, a jednoczesna bliskość natury i otoczenie lasu pozwala na zachowanie wewnętrznej harmonii i życiowego balansu.
Mieszkaj tak, jak lubisz i potrzebujesz!

Nowoczesne budownictwo i komfortowa przestrzeń

Szmaragdowy Zakątek wyróżnia nowoczesna bryła budynków, wysoka jakość ich wykonania oraz zagospodarowane tereny zielone. Wygodę życia codziennego zapewnia dobrze przemyślany wjazd na osiedle, zewnętrzna siłownia oraz ogrody otaczające domy dające poczucie dodatkowej prywatnej przestrzeni.

 

Komunikacja

Chwaszczyno, w którym położony jest Szmaragdowy Zakątek wyróżnia się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją. Chwaszczyno stanowi lokalny węzeł drogowy, co oznacza szybki i prosty dojazd do poszczególnych punktów Trójmiasta. Przyszli mieszkańcy inwestycji mogą również korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych, takich jak autobusy.

Edukacja

Do rodzin z dziećmi na pewno przemówi bliskość placówek edukacyjnych dla najmłodszych. W najbliższej okolicy inwestycji Szmaragdowy Zakątek znajduje się Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza oraz trzy placówki przedszkolne.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Szmaragdowy Zakątek składa się wiele punktów. Nieopodal, znajdują się delikatesy oraz sklepy takie jak Lidl, Biedronka, Pepco czy Rossman.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych, jezior oraz zielonych terenów to mocna strona tej lokalizacji.
Na terenie inwestycji do dyspozycji mieszkańców będzie zewnętrzna siłownia. Urządzenia rekreacyjne i sportowe w Szmaragdowym Zakątku to aktywność fizyczna dostępna dla każdego mieszkańca o każdej porze dnia i nocy!