Inwestycje

Szmaragdowy Zakątek to kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej.

Szmaragdowy Zakątek to kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Wszystkie budynki zostały wykonane w standardzie PREMIUM.

Inwestycja usytuowana jest przy ul. Piaskowej w Chwaszczynie, będącym sypialnią Gdańska, Sopotu i Gdyni.

Osiedle składa się z 6 domów w zabudowie bliźniaczej, które położone są na ogrodzonym, zamkniętym terenie o łącznej powierzchni 9033,6 m2

Głównym atutem projektu jest doskonała lokalizacja. Chwaszczyno jest dobrze skomunikowane z Trójmiastem, znajduje się w pobliżu zaledwie 18,6 km od Gdyni Głównej, 25 km od Gdańska i 15 km od Sopotu. Jednocześnie znajduje się ono w bezpośrednim sąsiedztwie jezior, w otoczeniu lasu. Dodatkową zaletą jest infrastruktura i dostęp do usług – w okolicy znajdują się żłobki, przedszkola, szkoły, sklepy mało- i wielkopowierzchniowe.

Poznaj ofertę sprzedaży willi w sercu Trójmiasta i wybierz wariant najbardziej dopasowany do Twoich potrzeb. Trudno sobie wyobrazić lepsze miejsce do zamieszkania! Oliwa Central jest umieszczona zaledwie 200m od geograficznego centrum Trójmiasta. Znaleźliśmy miejsce, które spełnia kluczowe aspekty, zasługujące na miano idealnej lokalizacji. Doskonała infrastruktura dostępna dosłownie w zasięgu ręki, bliskość komunikacji miejskiej, sklepów, szkół oraz terenów rekreacyjnych czyni to miejsce naprawdę wyjątkowym.

 

Inwestycja MOTUS jest realizowana przy ulicy Seleny w Gdańskiej dzielnicy Osowa. Dzięki swemu położeniu jest bardzo docenianą dzielnicą wśród osób ceniących bliskość pełnej infrastruktury miejskiej takiej jak szkoły, przedszkola, sklepy, bliskość obwodnicy oraz nowo powstających dróg zapewnia świetną komunikację z całym Trójmiastem.  Dzięki bardzo dobrze rozbudowanej ofercie usługowo-handlowej jaką zapewnia Osowa w niedalekiej odległości od miejsca zamieszkania mamy dostępne wszystko czego nam potrzeba do codziennego funkcjonowania. W bezpośrednim otoczeniu dzielnicy znajdą Państwo liczne tereny zielone które zapewnia swobodę w wyborze aktywnego wypoczynku.  

Apartamenty Słupska 63 to idealna lokalizacja dla osób ceniących bliskość centrum miasta, a jednocześnie poszukujących spokoju. Inwestycja ulokowana jest przy mało ruchliwej uliczce, z której korzystają głównie mieszkańcy pobliskich domków jednorodzinnych. Kameralny charakter okolicy dopełniają zaciszne przestrzenie zielone. W pobliżu znajduje się centrum naukowo-biznesowe Gdańska.