Gdańsk Osowa Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Siedleckiego Prof. Michała
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: SB02034
Pokoje: 4
Piętro: 1 / 1
Gdańsk Osowa
Cena m2 12948.23 PLN
Ulica: Siedleckiego Prof. Michała
Powierzchnia 91.75 m2
Liczba pokoi: 4
Cena: 1 188 000 PLN
Gdynia Mały Kack Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: LEŚNA
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: SB02016
Pokoje: 2
Piętro: 2 / 3
Gdynia Mały Kack
Cena m2 16500.00 PLN
Ulica: LEŚNA
Powierzchnia 48.73 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 804 045 PLN
Gdańsk Śródmieście Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Popiełuszki Jerzego ks.
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: SB02015
Pokoje: 2
Piętro: 2 / 6
Gdańsk Śródmieście
Cena m2 22980.34 PLN
Ulica: Popiełuszki Jerzego ks.
Powierzchnia 42.21 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 970 000 PLN