Wszystkie Wynajmu Sprzedaży Wszystkie Mieszkania Domy Działki Komercja Rynek Wtórny Pierwotny Szukaj Więcej opcji Sortowanie Po powierzchni: malejąco Po powierzchni: rosnąco Od najnowszych Cena: malejąco Cena: rosnąco Pasujące oferty: 1 Chwaszczyno Szmaragdowy Zakątek Dom - Sprzedaż Ulica: Piaskowa Dom Sprzedaż Oferta nr: SB02035 Pokoje: 6 Piętro: 0 / 2 Chwaszczyno Szmaragdowy Zakątek Cena m2 14050.05 PLN Ulica: Piaskowa Powierzchnia 159.43 m2 Liczba pokoi: 6 Cena: 2 240 000 PLN